+48 606269863 procesy@qpr.com.pl

Nie osiągniesz sukcesu bez tej informacji ...

Oprogramowanie QPR uznane w FORRESTER 2020 Now Tech for ProcessMining

Forrester wymienił QPR Software jako Reprezentatywnego Vendora w zakresie Eksploracji i Dokumentowania Pricesów (Process Minng)  w swoich badaniach Now Tech for ProcessMining and Documentation 1, opublikowanych 6 stycznia 2020 r. Autorami raportu są wiceprezes i główny analityk Rob Koplowitz, starszy wiceprezes ds. Badań Christopher Mines, współpracownik ds. Badań Abigail Livingston oraz redaktor naczelna Diane Lynch.
Zgodnie z raportem „Process Minng używa się do eksploracji procesów i ich dokumentowania, aby zapewnić obiektywną analizę bieżącego stanu procesów biznesowych, zaoferować szybkość wglądu i możliwość skalowania, a także wypracować wspólne zrozumienie i konsensus w celu ukierunkowania działań automatyzacyjnych”.
Process Mining jest krytycznym, integralnym elementem inicjatyw transformacji cyfrowej współczesnych organizacji, które mają ambicje osiągać sukcesy w cyfrowym środowisku funkcjonowania. W ostatnich latach coraz więcej przypadków użycia dotyczy transformacji cyfrowej, a nie tylko podstawowej poprawy procesów biznesowych. Sam proces Mining szybko staje się silną siłą transformacji cyfrowej, ponieważ jego możliwości oparte na sztucznej inteligencji mogą zautomatyzować prace doradcze związane z ulepszaniem procesów biznesowych.
„Cieszymy się, że Forrester publikuje ten raport Now Tech po raz pierwszy dla Process Mining. Uważamy, że Forrester zidentyfikował nas jako przedstawiciela ze względu na zademonstrowane, najnowocześniejsze funkcje QPR ProcessAnalyzer oraz nasze wyjątkowe wsparcie dla klientów, które obejmuje podejście do wykrywania szans, wdrażania, interpretacji i najlepszych praktyk. Dążymy do uzyskania konkretnej wartości biznesowej i długoterminowych korzyści. Dzięki setkom wdrożeń i sprawdzonych koncepcji w ciągu ostatniej dekady, od zwiększonej wydajności procesu po fuzje transatlantyckie na dużą skalę, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zwiększone zapotrzebowanie na usługi związane z wydobyciem procesów ”, mówi starszy wiceprezes Prezydent Matti Erkheikki, który kieruje biznesem Process Mining w QPR Software.
Jako dojrzały dostawca Process Mining, QPR Software zapewnia sprawdzoną platformę Process Mining, która zawiera standardowe łącza do wszystkich głównych systemów operacyjnych, takich jak SAP, Oracle i ServiceNow.
QPR ProcessAnalyzer ma nowoczesny design i obszerny, najnowocześniejszy zestaw funkcji, któremu ufają tacy klienci jak Solvay, Nokia, EY, Terumo i Piraeus Bank. Ponadto integruje się z QPR Business System, który obejmuje QPR Metrics do zarządzania wynikami, QPR ProcessDesigner do analizy procesów biznesowych oraz QPR EnterpriseArchitect do projektowania biznesowego. Wszystkie produkty QPR korzystają z tego samego, intuicyjnego interfejsu internetowego, a także platformy integracyjnej QPR zapewniającej łatwą łączność z działającymi systemami informatycznymi.
Najnowsze raporty Gartner Market Guide, które wspominają o oprogramowaniu QPR:
O Forrester
Forrester Research (Nasdaq: FORR) jest jedną z najbardziej wpływowych firm badawczych i doradczych na świecie. Współpracuje z liderami biznesu i technologii, aby opracowywać strategie napędzające wzrost  z punktu widzenia krytycznych oczekiwań klientów. Dzięki zastrzeżonym badaniom, danym, niestandardowym konsultacjom, ekskluzywnym grupom wykonawczym i wydarzeniom, doświadczenie Forrester ma szczególny i potężny cel: zakwestionować myślenie naszych klientów, aby pomóc im w wprowadzeniu zmian w ich organizacjach. Forrester nie wspiera żadnego dostawcy, produktu ani usługi. Informacje opierają się na najlepszych dostępnych zasobach. Opinie odzwierciedlają ówczesną ocenę i mogą ulec zmianie.