+48 606269863 procesy@qpr.com.pl

Innowacyjna firma

Jesteśmy po to by dać ci możliwość realizacji twoich ambicji biznesowych

Realizujemy projekty na rynku od 30 lat. W celu zapewnienia naszym klientom komfortu zarządzania sprawdziliśmy dziesiątki rozwiązań informatycznych. Wybór partnera QPR jest świadomą, strategiczną decyzją. Opartą o analizę funkcjonalności z punktu widzenia użyteczności, łatwości obsługi, kompleksowości, skalowalności, bezpieczeństwa informacji.

Rozwiązania QPR dostępne są na rynku światowym od 1991 roku. Oprogramowanie rozwijane przez firmę QPR Software Plc (Nasdaq Helsinki) pierwotnie miało służyć jedynie firmie NOKIA. Okazało się jednak, że użytecznymi funkcjonalnościami rozwiązania zainteresowani są inni liderzy światowego biznesu. Od tego czasu QPR znalazł zastosowanie u klientów w 50 krajach całego świata.

QPR jest rozwiązaniem wspierającym realizację strategii, zarządzanie wynikami i ryzykami, zarządzanie procesami i architekturą korporacyjną.

Dzięki stosowaniu rozwiązań QPR, jego użytkownicy zyskują wiedzę potrzebną do podejmowania świadomych decyzji, które mających krytyczne znaczenie dla sukcesu danej organizacji.

Rozwiązania firmy mają zastosowanie zarówno w firmach biznesowych takich jak:

oraz organizacjach sektora publicznego: